Пультова охорона Харків, сигналізації | Охорона у Харкові. ГСО «БАРС»

Пультова охорона Харків, сигналізації

  • 5
  • серпня

Особливості пультової охорони Харків

Підключення на охоронний пункт – поширений та дієвий спосіб, щоб убезпечити об'єкт від зазіхань протиправного характеру. Ця послуга складається з сукупності дій, покликаних захистити торгові центри, банки, будинки та квартири.

Пультова охорона у харкові забезпечить захист від:

  • бандитського нальоту на співробітників;
  • незаконне вторгнення на об'єкт;
  • різноманітних форс-мажорів у побуті – спалах, прорив водопроводу, газовий витік.

Головна перевага даної системи – цілодобовий захист та безпека.

Підключення пультової сигналізації від охоронної компанії «Барс»

На сьогоднішній день криміногенна обстановка в країні залишає бажати кращого, тому люди все частіше замислюються про необхідність убезпечити себе та своє майно. Щоб забезпечити безпеку, існує реальний спосіб – пультова сигналізація. У роботі ми керуємося як напрацьованими алгоритмами, а й використовуємо технічні новинки. Тому ми гарантуємо високу ефективність при забезпеченні безпеки підприємств, бізнесу та приватної власності.

Пультова охорона харків від фірми Барс є безпрограшним захистом від зломів, крадіжок та інших протиправних дій, а також гарантією вашої впевненості у безпеці майна.

Як працює система пультової охорони

Сама система складається з:

  • приймального контролю;
  • датчиків, які фіксують будь-яке переміщення та відчинення дверей;
  • центральний наглядовий пункт.

Коли на об'єкті відбувається щось дивне, сигналізація посилає сигнал тривоги людині, що чергує на пульті. Після оцінки ситуації, оператор спрямовує на місце події мобільну групу швидкого   реагування.

Як правило, прибуття ГБР займає від 8 до 10 хвилин, все залежить від відстані до місця. Тому, лиходії не мають достатньо часу для скоєння задуманого злочину. Наші фахівці мають у своєму арсеналі достатньо коштів, щоб швидко оцінити ситуацію та знешкодити бандитів.

Охоронне агентство «Барс» використовує телефон, радіоканали або сигналізацію за допомогою GSM для передачі сигналу від об'єкта, що охороняється. Ми маємо особисту станцію для постійного спостереження. Крім сигналів від об'єктів, на ній фіксуються сигнали від функціонуючих систем самої системи, що дозволяє, у разі потреби, швидко все відремонтувати.

Пультова охорона у Харкові – установка для квартир

Найчастіше до нашої фірми звертаються люди, щоб поставити цю систему у свою квартиру. Якщо ви теж хочете позбутися тривоги за своє житло, з радістю вам допоможемо! Квартирна сигналізація буде поставлена ​​тільки після детального вивчення квартири. Наші співробітники виберуть відповідні кошти саме для даного об'єкта та швидко їх встановлять.

А як бути з помилковими викликами? Технічні характеристики сучасних датчиків такі, що майже неможливо зробити хибний виклик. У разі перебування в житлі маленьких дітей або домашніх вихованців, пристрій дозволяє виставити потрібну вагу, на яку будуть реагувати датчики. Наприклад – від 30 кг. Тому кількість хибних викликів прагнутиме нуля.

Був випадок, що мешканець не згадує про включену сигналізацію, входячи до квартири. Тоді у нього в запасі є близько 30 секунд, щоб її відключити, набравши номер гарячої лінії.

Скільки коштує пультова охорона харків?

Оцінка послуги відбувається лише після ретельного огляду об'єкта та визначення його типу.

Пультова сигналізація

Система безпеки за допомогою пультової охорони складається з сигналізації, засобів відеоспостереження, мобільних ГБР, які приїжджають на місце після того, як на пункт спостереження прийде сигнал тривоги.

Моніторинговий пункт охоронного агентства «Барс» розташований у Харкові та ділитися на дві частини – охорона об'єктів та спостереження за транспортом, чергову частину та особисті ГБР. Штатні співробітники компанії монтують та стежать за функціонуванням сигналізації. Близько двох, трьох днів йде на монтаж системи, а щоб її відремонтувати, можна викликати нашого співробітника в nbsp; того ж дня. Один день займає складання кошторисної вартості.

Фахівці з безпеки охоронної компанії «Барс», які мають третій розряд, висуваються на об'єкт на службових автомобілях із сигналами, які сповіщають за допомогою світла та звуку. Охоронці одягнені в бронежилети, озброєні гумовою палицею, наручниками. Переговори ведуться щодо рації. Чергова частина відгукується як у тривожний сигнал від сигналізації, і на телефонні дзвінки. ГБР виїжджає на об'єкт, а випадок фіксується в правоохоронних органах за номером 102. Послуга з конвоювання особливо цінних вантажів, інкасації включає відстеження GPS-датчиком, який є не тільки на службовому засобі пересування, а й на машині клієнта.

>