Датчик руху/розбиття | Охорона у Харкові. ГСО «БАРС»

Датчик руху/розбиття

Датчик руху/розбиття

   4.10 Оцінка  /  38 ПереглядівВнутрішній/провідний
Виявлення до 18 метрів
Тривожний вихід та тампер - НЗ
Робоча температура: - 20 ... +50 ° С
Розміри - 137х70х53 мм
Імунітет до тварин – 15/25 кг.

                Датчик руху є счетверенный PIR-сенсор, одержує інформацію про ІЧ-обстановці в області, що спостерігається. Дальність виявлення і форма діаграми спрямованості датчика визначається формою лінзи, що використовується (лінзи Френеля), фокусує прийняте випромінювання на сенсор. У комплект постачання входить лінза з діаграмою спрямованості 90 °, що забезпечує виявлення порушника на дальності до 18 метрів. При необхідності її можна замінити на ширококутну лінзу (105°) або на лінзу з діаграмою спрямованості типу «штора». Крім того, можна змінювати форму зони детекції за допомогою спеціальних накладок на лінзу, що перекривають певні ділянки.

                Аналіз та обробка інформації, що отримується від PIR-дачі, здійснюється на мікропроцесорному рівні за технологією ACIS, що істотно знижує ймовірність помилкових спрацьовувань.

                Друга складова датчика Crow SWAN PGB – датчик розбиття скла. Як і в окремих датчиків розбиття скла компанії Crow – Crow GBD-2 та Crow GBD Plus – робота датчика заснована на принципі звукової детекції та двоканального фазочастотного поділу. Для успішного спрацьовування датчика необхідно, щоб він спочатку вловив звук удару на низькій частоті і після цього - звук скла, що руйнується. При надходженні одного з цих сигналів датчик їх фіксує, але не передає тривогу на централь.

₴  653.30