Наші статті | Охорона у Харкові. ГСО «БАРС»

Наші статті

  • 5
  • серпня

Охоронні системи

Проектування та монтаж охоронних систем залежить від кількості рубежів захисту (ворота, вікна, двері та інше) та складності об'єкта (архітектурні особливості, кількість об'єктів контролю, інші інженерні системи та комунікації).
Якщо об'єкт складний (великий завод, великий складський комплекс, висотний офісний будинок), то проектування охоронної системи краще розпочинати вже на стадії проектування самого об'єкта. Монтаж здійснюється в період проведення оздоблювальних робіт і чим грамотніше складено проект охоронної системи, тим швидше та простіше провести його монтаж.
Якщо говорити про житловий будинок, то під охорону, як правило, береться периметр та внутрішні приміщення.
Сьогодні на ринку існує безліч типів та видів охоронних систем від різних виробників. Але їх функції та можливості залишаються незмінними:

  • Цілодобове спостереження об'єкта з передачею інформації на пульт охорони або безпосередньо на електронний пристрій замовника (ноутбук, смартфон тощо).
  • Пристрій сигналізації та оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
  • Запобігання та попередження розкрадання матеріальних цінностей (відкриті засоби спостереження, гучні сигналізації).

Тільки фахівці можуть грамотно спроектувати та встановити охоронну систему. Окрім проектування та встановлення, фахівці нашої компанії готові взяти на себе гарантійне та післягарантійне обслуговування встановлених охоронних систем.

Нижче представлені найчастіше використовувані в галузі охорони, назви та виразу.

 

Охорона об'єкта, використовуючи методи тривожної та охоронної сигналізації

Група швидкого реагування миттєво виїжджає на місце події після того, як на центральний пункт моніторингу приходить сигнал, що спрацювала тривожна або охоронна сигналізація.