Охорона квартир харків | Охорона у Харкові. ГСО «БАРС»

Охорона квартир харків

  • 5
  • серпня

      Групою спеціалістів відділу з встановлення сигналізації пульта центрального спостереження розроблено та впроваджено комплекти охоронної сигналізації для категорії "охорона квартир харків" на основі практичного досвіду замовлень з монтажу та охорони квартир.< /strong>

                Основними критеріями по комплектуванню охоронної сигналізації є розташування квартири в житловому будинку (поверх), кількість кімнат (лоджії, балкони), планування квартири і т.д. перших, останніх поверхах житлових будинків. В інших випадках віджимання віконних рам. Охорона квартири та захист вхідних дверей здійснюється датчиком відкриття (геркон). Якщо брати мінімальний комплект охоронної сигналізації ЛУНЬ-23, Ajax StarterKit доставляємо датчик руху на коридор і квартира захищена від проникнення сторонніх осіб, так само датчик руху можна встановити в кімнаті з балконом або лоджією. Даний комплект охоронної сигналізації застосовується для квартир з будь-якою кількістю кімнат.

Для перших та останніх поверхів рекомендується повний комплект охоронних сигналізацій та заходів захисту квартир таких як грати на вікна, сейфи для зберігання матеріальних цінностей. Не варто забувати про такий вид крадіжок, як ривок. Злочинці проникають у квартиру і, встигаючи до прибуття групи швидкого реагування, викрасти до 2-х хвилин ваші цінності, які знаходяться у вільному доступі (тумбочки, шафи і т.д.), їх злочинці знають напам'ять. Також не слід забувати про затримку постановки/зняття сигналізації на пульт охорони, у разі проникнення через вхідні двері до 40 секунд. У будь-якому випадку до комплектів "сигналізація квартир" краще мати сейф для зберігання зброї, грошей і цінних металів. Це дозволить зберегти ваші матеріальні цінності до приїзду групи швидкого реагування.

Виходячи з аналізу квартирних крадіжок, злочинці викрадають майно, яке можна заховати у своїх речах, оскільки після крадіжки їх найважче виявити у разі відпрацювання поліцією території. Після повідомлення по 102 про скоєння крадіжки, відпрацьовується територія і насамперед доглядаються особи, які пересуваються з сумками, коробками та іншими підозрілими речами. У зв'язку з чим злочинці намагаються викрасти гроші та цінності. Замки розкриваються вікна віджимаються, питання часу, але щоб відкрити сейф знадобиться ще час якого у злочинців не буде, побутову техніку ривком далеко не віднесеш, так само її важче збути.